O NÁS

Tohle jsme my - parta muzikantů z Ostravy. 

MATĚJ TOMEČEK


AKUSTICKÁ A ELEKTRICKÁ KYTARA

Zlí jazykové by o Matějovi řekli, že je to "šprt", on však dává přednost označení "intelektuál". Nadšený student češtiny a historie dokáže v přátelském rozhovoru zaujmout, pobavit, ale i naslouchat. Podobně jako se oba spoluhráči mohou při hudebních vystoupeních bezpečně opřít o jeho doprovody, i mimo koncerty bývá tím stoickým bodem, jenž drží své temperamentnější společníky při zemi, pokud je to potřeba. I on se však nechává unést, především při svých milovaných improvizovaných sólech na elektrickou kytaru, která se pro ostatní členy kapely někdy táhnou donekonečna. Vedle coverů s elektrickou kytarou má Matěj nejraději anglické renesanční balady a vůbec všechny skladby z britských ostrovů.

ZORA MATULOVÁ


HARFA, FLÉTNA, ZPĚV, BUBÍNEK

Učitelka českého jazyka a hudební výchovy si hru na harfu osvojila až v dospělém věku. Při vysoké škole odmaturovala ještě jednou, tentokráte na konzervatoři, kde se věnovala sólovému zpěvu. Během koncertů (ale i mimo ně) na sebe ráda strhává veškerou pozornost a ochotně pózuje (ke zlosti ostatním členům kapely) všem fotografům projevujícím zájem o její neobvyklý strunný nástroj. Pokud ji požádáte, určitě Vám svůj milovaný nástroj pod dohledem zapůjčí, abyste zjistili, že harfa je vlastně jen obrácený klavír.


LOJZA BARTOŇ

HOUSLE, ZPĚV, BAVIČSTVÍ

Vycházející hvězda české divadelní scény nenechá jedno oko suché - ať už Vás baví svým neotřelým humorem či rozeznívá tklivé struny houslí. Skvěle improvizuje a podle sluchu vyčaruje rázem kdejakou melodii. Rádi bychom Vám napsali, co dělá ve svém volném čase, ale jako student Janáčkovy konzervatoře v Ostravě žádný volný čas nemá. Veškeré úsilí věnuje studiu a svému milovanému Svatbandu. 
Vyhledávání